2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA NÁKUP ICT VYBAVENÍ A NÁKUP VYBAVENÍ PRO VÝUKU ROBOTIKY PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky vybraného standardního ICT vybavení, dodávky vybavení pro výuku robotiky a dalších výukových pomůcek pro jednotlivé základní školy, včetně jejich dopravy do místa plnění a poskytování dalších s tím souvisejících závazků. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně technických, obchodních a platebních podmínek.
Vorherige Bekanntmachung: 307191-2023
Interne Kennung: 23087
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 30232000 Peripheriegeräte, 30234600 Flashspeicher, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 42994200 Maschinen für die Bearbeitung von Kunststoffen, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30231320 Tastbildschirme, 30234000 Speichermedien
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 42994200 Maschinen für die Bearbeitung von Kunststoffen, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232000 Peripheriegeräte, 30234600 Flashspeicher, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 30234000 Speichermedien, 30231320 Tastbildschirme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer