2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení atestovaného systému elektronické spisové služby eSSL
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání, implementace, uvedení do řádného provozu a následná podpora nového atestovaného elektronického systému spisové služby (dále také jen „eSSL“) provozovaného formou on-premise instalace v prostředí zadavatele. Součástí dodávky bude zároveň modul pro správu dokumentů DMS. Součástí předmětu plnění je zejména dodání potřebných licencí, konfigurace systému, migrace dat ze stávajícího systému, realizace integračních vazeb, provedení vstupní analýzy, testování, školení uživatelů a zajištění technické a legislativní podpory po dobu 5 let. ESSL nahradí stávající systém provozovaný u zadavatele a musí splňovat veškeré legislativní a technické požadavky stanovené zadávací dokumentací a jejími přílohami. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Technické specifikaci, která tvoří Přílohu č. 3 ZD a ve Smlouvě o dílo a o poskytování technické podpory, která tvoří Přílohu č. 2 ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72266000 Software-Beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pořízení atestovaného systému elektronické spisové služby eSSL
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72266000 Software-Beratung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste