2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup autobusów o napędzie elektrycznym wraz z budową niezbędnej infrastruktury oraz samochodów elektrycznych do nadzoru nad funkcjonowaniem komunikacji publicznej – budowa zajezdni autobusowej dla autobusów elektrycznych przy ul. Oskara Kolberga w Kielcach”
Beschreibung: Budowa zajezdni autobusowej dla autobusów elektrycznych przy ul. Oskara Kolberga w Kielcach” zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ – Programem Funkcjonalno-Użytkowym Zakres obejmuje m.in.: 1. opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany + projekty wykonawcze + przedmiar robót ) STWiOR + kosztorysy), 2. uzyskanie pozwolenia na budowę i wszystkich pozostałych decyzji administracyjnych, 3. wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych i instalacyjnych, 4. rozruch, testy, odbiory i przekazanie obiektu do użytkowania.
Interne Kennung: 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213314 Bau von Busbetriebshöfen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001