479040-2025 - Wettbewerb
Polen – Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät – Sukcesywna dostawa modułów do przekazu danych z wodomierzy wraz z usługą transmisji danych oraz oprogramowaniem, aplikacją mobilną i wdrożeniem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa modułów do przekazu danych z wodomierzy wraz z usługą transmisji danych oraz oprogramowaniem, aplikacją mobilną i wdrożeniem.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są dostawy (zgodnie z art. 27 ust. 1 ustawy Pzp). 2. Kod i nazwa wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Kod 3223000 - 4- Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą Kod 72318000-7 – Usługi przesyłu danych Kod 51210000-7 – usługi instalowania urządzeń pomiarowych Kod 58421100-3 – wodomierze Kod 65500000-8 odczyty liczników 3. Opis przedmiotu zamówienia. 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa modułów do przekazu danych z wodomierzy wraz usługą transmisji danych oraz oprogramowaniem (systemem), aplikacją mobilną i wdrożeniem. 2) Termin gwarancji: 120 miesięcy na każdy moduł od momentu jego dostarczenia i odbioru przez Zamawiającego, 130 miesięcy na system wdrożony przez Wykonawcę od momentu jego dostarczenia i odbioru przez Zamawiającego 3) Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z: a) szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ, b) wzorem Umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, c) zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej SWZ. Z uwagi na fakt, iż nie jest to uzasadnione charakterem przedmiotu zamówienia Zamawiający nie formułuje wymagań wskazanych w art. 100 ustawy Pzp.
Interne KennungPU/4/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung, 51210000 Installation von Messgeräten, 38421100 Wasserzähler, 65500000 Zählerablesung
5. Los
LosLOT-0001