See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectieleidraad verzekeringen - Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille - afsluiten van diverse verzekeringspolissen
Beschreibung: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille - afsluiten van diverse verzekeringspolissen voor rekening van Gemeente - AGB en OCMW Wingene Perceel 1: personenverzekering Perceel 2: verzekeringen materiële schade Perceel 3: verzekeringen aansprakelijkheid Perceel 4: Verzekeringen auto Looptijd: start januari 2026 - maximale duurtijd 48 maanden (ingang polissen januari 2026)
Interne Kennung: PPP03D-1600/5053/2025/008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 2025/008_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Verzekeringen materiële schade
Beschreibung: Verzekeringen materiële schade
Interne Kennung: 2025/008_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Verzekeringen aansprakelijkheid
Beschreibung: Verzekeringen aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2025/008_3
Los: LOT-0004
Titel: Verzekeringen auto
Beschreibung: Verzekeringen auto
Interne Kennung: 2025/008_4