See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka izolačních a tlumících prvků kolejnic pod TT
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky izolačních a tlumících prvků kolejnic pod TT – bokovnice, patní profil, izolační kryt upevnění, rohože, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v závazném návrhu rámcové dohody pro příslušnou část veřejné zakázky, který tvoří Přílohu č. 1A, Přílohu č. 1B resp. Přílohu č. 1C zadávací dokumentace (Rámcová dohoda), v rozsahu technické specifikace, která tvoří Přílohu č. 1 Rámcové dohody pro příslušnou část veřejné zakázky, a jednotkového ceníku, který tvoří Přílohu č. 2 Rámcové dohody pro příslušnou část Veřejné zakázky. Součástí dodávek je i dodání související dokumentace umožňující řádnou identifikaci jednotlivých položek zadavatelem.
Vorherige Bekanntmachung: 698557-2023
Interne Kennung: VZ0177280
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941000 Schienen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část „A“ Veřejné zakázky: „Obalení kolejnic“
Beschreibung: Předmětem části „A“ veřejné zakázky jsou dodávky bokovnic, patních profilů či krytek upevnění v rozsahu dle technické specifikace a ceníku pro část „A“ veřejné zakázky.
Interne Kennung: Část A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka izolačních a tlumících prvků kolejnic pod TT- Část B