See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania systemów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania systemów zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 774672-2025
Interne Kennung: G.261.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Okręgowego w Olsztynie
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Okręgowego w Olsztynie zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Część II przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Biskupcu
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Biskupcu zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Nidzicy
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Nidzicy zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część IV
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0005
Titel: Część V przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Piszu
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Piszu zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część V
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu dla SAWA Sądu Rejonowego w Mrągowie
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Mrągowie zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu dla SAWA Sądu Rejonowego w Kętrzynie
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu SAWA dla Sądu Rejonowego w Kętrzynie zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część I-VII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu Panelu Administratora i Systemu Centralnego Wydruku
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu Panelu Administratora i Systemu Centralnego Wydruku zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część VIII
Interne Kennung: G.261.17.2025 część VIII
Los: LOT-0009
Titel: Część IX przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu Wymiany Międzyinstancyjnej
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu Wymiany Międzyinstancyjnej zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część IX
Interne Kennung: G.261.17.2025 część IX
Los: LOT-0010
Titel: Część X przedmiotu zamówienia: Usługa utrzymania systemu RFID dla Sądu Okręgowego w Olsztynie i sądów funkcjonalnych
Beschreibung: Usługa utrzymania systemu Panelu Administratora i Systemu Centralnego Wydruku zgodnie z załącznikiem TOM III SWZ OPZ część X
Interne Kennung: G.261.17.2025 część X