See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic diagnostycznych i chirurgicznych do Apteki Szpitalnej w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rękawic diagnostycznych i chirurgicznych dla potrzeb Apteki Szpitalnej SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu w okresie kolejnych 12 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 223461-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Rękawice niejałowe i jałowe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne ortopedyczne (jałowe)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Rękawice foliowe jałowe