2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Miejskiego Biura Finansów Oświaty m.st. Warszawy, z podziałem na dwie części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego i sprawnego technicznie sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem oraz zobowiązaniem do świadczenia usługi napraw gwarancyjnych dotyczących zamawianego sprzętu, dla placówek obsługiwanych przez Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy (MBFO), z podziałem na dwie części. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części i obejmuje dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną tj.: 1) Część 1 – dostawa 431 szt. komputerów szkolnych dla uczniów i nauczycieli, stacjonarnych, typu All- in-One wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną, w skład której wchodzi: a) 389 szt. – komputerów stacjonarnych typu All -in-One typ I (objętych stawką 0% VAT), b) 41 szt. – komputerów stacjonarnych typu All -in-One typ I (objętych stawką 23% VAT), c) 1 szt. – komputer stacjonarny typu All -in-One typ II, (objęty stawką 0% VAT,) 2) Część 2 – dostawa 58 szt. laptopów szkolnych dla uczniów i nauczycieli wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną w skład której wchodzi: a) 54 szt. - Laptopów typ I, (objętych stawką 23% VAT), b) 4 szt. - Laptopów typ II, (objętych stawką 23% VAT), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) i załącznikiem nr 1 do SWZ (formularz cenowy).
Interne Kennung: MBFO.OR.4660.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa 431 szt. komputerów szkolnych dla uczniów i nauczycieli, stacjonarnych, typu All- in-One wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną.
Beschreibung: 1) Część 1 – dostawa 431 szt. komputerów szkolnych dla uczniów i nauczycieli, stacjonarnych, typu All- in-One wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną, w skład której wchodzi: a) 389 szt. – komputerów stacjonarnych typu All -in-One typ I (objętych stawką 0% VAT), b) 41 szt. – komputerów stacjonarnych typu All -in-One typ I (objętych stawką 23% VAT), c) 1 szt. – komputer stacjonarny typu All -in-One typ II, (objęty stawką 0% VAT,) 1 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) i załącznikiem nr 1 do SWZ (formularz cenowy).
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441ustawy Pzp. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o ilość nie większą niż zakup 86 szt. komputerów (typu All in one - Typ I) oraz 10 szt. komputerów przenośnych (typu laptop - Typ I). 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na wymienione w ust. 2 powyżej urządzenia przy jednoczesnym zabezpieczeniu na ten cel środków finansowych. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa 58 szt. laptopów szkolnych dla uczniów i nauczycieli wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną.
Beschreibung: 2) Część 2 – dostawa 58 szt. laptopów szkolnych dla uczniów i nauczycieli wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną w skład której wchodzi: a) 54 szt. - Laptopów typ I, (objętych stawką 23% VAT), b) 4 szt. - Laptopów typ II, (objętych stawką 23% VAT), - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) i załącznikiem nr 1 do SWZ (formularz cenowy).
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441ustawy Pzp. 2. Prawo opcji polega na zwiększeniu zakresu zamówienia o ilość nie większą niż zakup 86 szt. komputerów (typu All in one - Typ I) oraz 10 szt. komputerów przenośnych (typu laptop - Typ I). 3. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na wymienione w ust. 2 powyżej urządzenia przy jednoczesnym zabezpieczeniu na ten cel środków finansowych. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.