See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie miasta Sopot
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie miasta Sopot obejmuje zapewnienie pełnej obsługi w zakresie montażu, obsługi technicznej oraz utrzymania oświetlenia na wskazanym obszarze miasta. Zakres usługi obejmuje przygotowanie instalacji oświetleniowej, bieżący nadzór nad jej prawidłowym funkcjonowaniem, konserwację oraz szybkie usuwanie ewentualnych awarii, z uwzględnieniem wymagań bezpieczeństwa i estetyki przestrzeni miejskiej.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001