See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleidingen Algemeen Bekwaamheidsattest bewakingsagent en Basisopleiding luchtvaartbeveiliging
Beschreibung: De organisatie van de opleidingen: - algemeen bekwaamheidsattest bewakingsagent - basisopleiding luchtvaartbeveiliging
Interne Kennung: 2024_50204
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sui generis
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024_50204_ - Algemeen bekwaamheidsattest bewakingsagent
Beschreibung: De organisatie van de opleiding algemeen bekwaamheidsattest bewakingsagent
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024_50204 - Basisopleiding luchthavenbeveiliging
Beschreibung: De organisatie van de basisopleiding luchthavenbeveiliging
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3