2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukcija u gabaritima luka Krilo Jesenice
Beschreibung: 2.faza - izvedba pomorsko građevinskih radova tj. infrastrukturne građevine u funkciji lučkog područja (lukobrani, gatovi i slično) s pješačkim i kolno-pješačkim površinama te instalacijama vode i struje.
Interne Kennung: 28-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 2.faza izgradnje luke otvorene za javni promet Krilo Jesenice (izvedba pomorsko građevinskih radova tj. infrastrukturne građevine u funkciji lučkog područja (lukobrani, gatovi i slično) s pješačkim i kolno-pješačkim površinama te instalacijama vode i struje).
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45244000 Κατασκευή μαρίνας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 28-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45244000 Merel toimuvad ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 28-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45244000 Ouvrages maritimes
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 28-2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45244000 Pomorski građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 28-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45244000 Tengeri építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 28-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45244000 Būvdarbi jūrā
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 28-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45244000 Xogħol ta’ kostruzzjoni marittima
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 28-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45244000 Maritieme bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 28-2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45244000 Námorná výstavba
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 28-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45244000 Marina anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000