2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa wybranych przestrzeni obiektu EC1 Wschód na potrzeby Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi – etap Mechaniczne Oko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wybranych przestrzeni obiektu EC1 Wschód na potrzeby Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi (dalej NCKF) - etap Mechaniczne Oko. Więcej informacji - pkt 5.1 ogłoszenia.
Interne Kennung: 1270/WEI/PN/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45400000 Baufertigstellung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa wybranych przestrzeni obiektu EC1 Wschód na potrzeby Narodowego Centrum Kultury Filmowej w Łodzi (NCKF) - etap Mechaniczne Oko. I)Wykonawca (Wyk-ca) jest zobowiązany do wykonania całości przedmiotu zamówienia, określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), co w szczególności obejmuje: a)realizację, w oparciu o przygotowaną dokumentację projektową, robót budowlanych, instalacyjnych, montażowych, i aranżacyjnych w przestrzeniach pod nazwą Mechaniczne Oko, Foyer i Komunikacja (Kawiarnia na Foyer wejście do wystawy Mechaniczne Oko), Strefa techniczna (między innymi: Hala Maszyn, Sale konferencyjne, Przestrzenie socjalne i magazynowe), a także robót budowlanych w innych przestrzeniach, koniecznych do zapewnienia pełnej funkcjonalności wyżej wymienionych przestrzeni; b)dokonanie etapowania inwestycji, objętej zakresem przedmiotu zamówienia. Zadaniem Wyk-cy jest podział inwestycji na kolejne etapy realizowane w ramach pozwolenia na budowę, wraz z realizacją etapów obejmujących zakres przedmiotu zamówienia. Ilość nowych etapów jest determinowana zakresem przedmiotu zamówienia i terminami uruchamiania użytkowania poszczególnych przestrzeni po zakończeniu robót (w szczególności Hala Maszyn wraz z Salami konferencyjnymi oraz niezależnie wystawa Mechaniczne Oko). Wyk-ca, wykona zamienny projekt budowlany oraz dokona niezbędnych uzgodnień tego projektu. Wyk-ca uzyska zamienne pozwolenie na budowę umożliwiające etapowanie inwestycji lub oświadczenie odpowiedniego organu administracji publicznej o braku konieczności uzyskania pozwolenia zamiennego; c)demontaż i ponowny montaż istniejących elementów budynku w przypadkach koniecznych do realizacji prac wskazanych w SOPZ wraz z niezbędnymi przeróbkami istniejących elementów budynku i instalacji wynikających z tego montażu i demontażu, przy czym, czynności wskazane w zdaniu wyżej należy uznać, za roboty towarzyszące i objęte przedmiotem zamówienia; d)wykonanie prac projektowych w zakresie przygotowania niezbędnych dla realizacji inwestycji projektów warsztatowych i technologicznych oraz przygotowania rysunków zamiennych w stosunku do przekazanej przez Zamawiającego (Zam-go) dokumentacji w przypadku wnioskowania przez Wyk-cę o wprowadzenie rozwiązań zamiennych; e)dostarczenie urządzeń związanych z przedmiotem zamówienia oraz ich montaż i uruchomienie zgodnie z SOPZ; f)rozbudowę istniejących systemów niskoprądowych zarządzanych przez system BMS oraz systemy pożarowe i zapewnienie pełnej integralności rozbudowywanej infrastruktury z istniejącą; g)koordynację swoich prac z pracami innych wykonawców na przestrzeniach objętych zamówieniem: i. wyk-cy wystawy Mechaniczne Oko, który będzie realizował dostawy, montaże i wybrane prace aranżacyjne, po wykonaniu niezbędnych dla tego celu prac budowlanych, objętych niniejszym zamówieniem, z uwzględnieniem uruchomienia i zaprogramowania scen oświetlenia po zakończeniu prac aranżacyjnych; ii. wyk-cy wyposażenia Sal Konferencyjnych; h)przeprowadzenie po zakończeniu robót i prac wszystkich niezbędnych procedur odbiorowych i uzyskanie niezbędnych pozwoleń, dopuszczeń i zgłoszeń pozwalających Zam-mu na użytkowanie obiektu, w tym przestrzeni ujętych w zakresie przedmiotu zamówienia, sporządzenie dokumentacji powykonawczej w formie i zakresie zgodnym z SOPZ; i)świadczenia z tytułu gwarancji i rękojmi na zasadach przewidzianych w projektowanych postanowieniach umowy (PPU). II)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zama-go w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki do SWZ: 1)SOPZ wraz z instrukcją czytania dokumentacji, 2)PPU. III)Wszystkie wymagania, określone w dokumentach wskazanych powyżej, stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak