2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: Dit betreft de Europese openbare aanbesteding van het LUMC voor het sluiten van een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het leveren van kantoorartikelen aan het LUMC. Conform Beschrijvend Document
Interne Kennung: F-EU-24-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien de aarde en omvang van de Opdracht wordt een openbare aanbestedingsprocedure proportioneel geacht.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Kantoorartikelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het LUMC is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten, voor de initiële duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze maximaal twee (2) keer met één (1) jaar te verlengen.