479246-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – 71.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: Promega, Miltenyi Biotec, Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel71.2026 Sukcesywna dostawa odczynników firm: Promega, Miltenyi Biotec, Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa odczynników firm: Sukcesywna dostawa odczynników firm: Promega, Miltenyi Biotec, Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 (trzy) części, osobno oceniane, tj.: Część 1 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Promega lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek) oraz grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki); Część 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Miltenyi Biotec lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej); Część 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 3 (tj. Rekombinowane białka oraz peptydy), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek), grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki) oraz grupy 8 (tj. Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 części 1-3 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interne KennungAZP.260.71.2026.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Promega lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa odczynników firmy Promega lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek) oraz grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki) 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interne KennungAZP.260.71.2026.PN część 1
LosLOT-0008
TitelCzęść 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Miltenyi Biotec lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 2 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Miltenyi Biotec lub równoważnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interne KennungAZP.260.71.2026.PN część 2
LosLOT-0009
TitelCzęść 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Część 3 - Sukcesywna dostawa odczynników firmy Merck Life Science lub równoważnych na potrzeby na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu; Ww. odczynniki należą do grupy 1 (tj. Odczynniki do biologii komórkowej), grupy 2 (tj. Odczynniki do biologii molekularnej), grupy 3 (tj. Rekombinowane białka oraz peptydy), grupy 4 (tj. Odczynniki do izolacji, wykrywania oraz znakowania cząsteczek), grupy 5 (tj. Odczynniki do detekcji oraz diagnostyki) oraz grupy 8 (tj. Odczynniki chemiczne do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany ilościowo i rodzajowo w Arkuszu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Podane w Arkuszu ilości stanowią jednak tylko prognozę, potrzebną do porównania ofert. W toku realizacji umowy Zamawiający będzie zamawiał odczynniki w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami Użytkownika.
Interne KennungAZP.260.71.2026.PN część 3
479246-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόAZP.260.71.2026.PN
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόAZP.260.71.2026.PN część 1
ΠαρτίδαLOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικόAZP.260.71.2026.PN część 2
ΠαρτίδαLOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικόAZP.260.71.2026.PN część 3
479246-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoAZP.260.71.2026.PN
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Clasificación adicional (cpv): 33696300 Reactivos químicos
5. Lote
LoteLOT-0002
Identificador internoAZP.260.71.2026.PN część 1
LoteLOT-0008
Identificador internoAZP.260.71.2026.PN część 2
LoteLOT-0009
Identificador internoAZP.260.71.2026.PN część 3
479246-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteAZP.260.71.2026.PN
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
5. Osa
OsaLOT-0002
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
479246-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaAZP.260.71.2026.PN
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696300 Kemijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaAZP.260.71.2026.PN część 1
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznakaAZP.260.71.2026.PN część 2
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznakaAZP.260.71.2026.PN część 3
479246-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóAZP.260.71.2026.PN
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
További osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
5. Rész
RészLOT-0002
RészLOT-0008
RészLOT-0009
479246-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 33696300 Reagentes químicos
479246-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internAZP.260.71.2026.PN
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Clasificare suplimentară (cpv): 33696300 Reactivi chimici
5. Lot
LotLOT-0002
Identificator internAZP.260.71.2026.PN część 1
LotLOT-0008
Identificator internAZP.260.71.2026.PN część 2
LotLOT-0009
Identificator internAZP.260.71.2026.PN część 3
479246-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorAZP.260.71.2026.PN
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696300 Kemični reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorAZP.260.71.2026.PN część 1
SklopLOT-0008
Notranji identifikatorAZP.260.71.2026.PN część 2
SklopLOT-0009
Notranji identifikatorAZP.260.71.2026.PN część 3