See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu pogwarancyjnych przeglądów okresowych urządzeń i aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia został podzielony na poszczególne zadania. Przedmiot zamówienia musi być zrealizowany zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (tekst jednolity Dz.U. 2024 poz. 1620).
Vorherige Bekanntmachung: 254278-2026
Interne Kennung: 16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Aerator
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik Nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 Aparatura Leica
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 Bieżnia
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 Cykloergometr
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 Echokardiograf - GE
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50 Kardiomonitor - GE
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53 Kardiomonitor - Philips
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie 74 Myjnia dezynfektor przelotowa
Interne Kennung: Zadanie 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie 75 Myjnia do endoskopów
Interne Kennung: Zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie 76 Myjnia ultradźwiękowa
Interne Kennung: Zadanie 76
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie 91 Rejestrator holterowski ciśnienia
Interne Kennung: Zadanie 91
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie 92 Rejestratory holterowskie - Welch Allyn
Interne Kennung: Zadanie 92
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie 96 Respirator eVent Medical
Interne Kennung: Zadanie 96
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie 98 Respirator Respironics
Interne Kennung: Zadanie 98
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie 100 Respiratory - Nihon Kohden
Interne Kennung: Zadanie 100
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie 101 Respiratory - Philips
Interne Kennung: Zadanie 101
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie 105 Stacja uzdatniania wody
Interne Kennung: Zadanie 105
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie 106 Sterylizator gazowy
Interne Kennung: Zadanie 106
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie 107 Sterylizator nablatowy
Interne Kennung: Zadanie 107
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie 108 Sterylizator parowy - Belimed
Interne Kennung: Zadanie 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie 109 Sterylizator parowy - SMS
Interne Kennung: Zadanie 109
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie 110 Sterylizator plazmowy
Interne Kennung: Zadanie 110
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie 120 Wideobronchoskop intubacyjny
Interne Kennung: Zadanie 120
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie 122 Zgrzewarka rolkowa
Interne Kennung: Zadanie 122