479276-2025 - Ergebnis
Tschechien – Absperrventile – Ventily A10821(3,5,6)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVentily A10821(3,5,6)
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka ventilů A10821(3,5,6) pro Jadernou elektrárnu Dukovany.
Interne KennungN006/25/V00005696
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131148 Absperrventile
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenKupující si vyhrazuje právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Smlouvy, a které budou mít vliv na dodání Předmětu koupě: změnit termín dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu, posunu termínu odstávek), nebo rozdělit termín dodání do dílčích termínů dodání (zejména z důvodu opoždění poddodávek zapříčiněných objektivním nedostatkem vstupních materiálů na trhu, kapacity skladu nebo posunu termínu odstávek), změnit místo dodání (místo dodání se musí nacházet na území ČR, z důvodu kapacity skladu), nebo opravit zjevné chyby v textu smlouvy. Tyto změny smlouvy nelze považovat za podstatné změny závazku ve smyslu ustanovení § 222 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a mohou být provedeny pouze písemným dodatkem k této Smlouvě.