See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych oraz wyrobów medycznych
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia są Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych oraz wyrobów medycznych według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 32. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Interne Kennung: EZ/265/201/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661400 Antiparkinsonmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33652300 Immunsuppressiva, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33661500 Psycholeptika, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33661300 Antiepileptika, 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W ogłoszeniu podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji".
Interne Kennung: Zad.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia asortymentu niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia opisanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamówienia podstawowego dostarczanego wyspecyfikowanego asortymentu wykazanego w „Formularzu cenowym”, który w przypadku wyboru oferty najkorzystniejszej stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy, w zakresie docelowej nieprzekraczającej ilości objętej prawem opcji wskazanej w „Formularzu cenowym”, z zachowaniem cen i warunków zamówienia podstawowego zawartych w SWZ, w tym w szczególności we wzorze umowy, stanowiących jej integralną część. Zgodnie z powyższym wartością prawa opcji będzie iloczyn ilości objętych prawem opcji wskazanych w „Formularzu cenowym” i cen. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości wyspecyfikowanych w zamówieniu podstawowym SWZ przez cały okres obowiązywania umowy. Prawo opcji zostało uwzględnione we wzorze umowy, stanowiących integralną część SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Zad.2
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: Zad.3
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Interne Kennung: Zad.4
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Interne Kennung: Zad.5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Interne Kennung: Zad.6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Interne Kennung: Zad.7
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Interne Kennung: Zad.8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Interne Kennung: Zad.9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Interne Kennung: Zad.10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Interne Kennung: Zad.11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Interne Kennung: Zad.12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Interne Kennung: Zad.13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Interne Kennung: Zad.14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Interne Kennung: Zad.15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Interne Kennung: Zad.16
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Interne Kennung: Zad.17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Interne Kennung: Zad.18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Interne Kennung: Zad.19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Interne Kennung: Zad.20
Haupteinstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Interne Kennung: Zad.21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Interne Kennung: Zad.22
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Interne Kennung: Zad.23
Haupteinstufung (cpv): 33622800 Mittel mit Wirkung auf das Renin-Angiotensin-System
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Interne Kennung: Zad.24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25
Interne Kennung: Zad.25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26
Interne Kennung: Zad.26
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27
Interne Kennung: Zad.27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28
Interne Kennung: Zad.28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29
Interne Kennung: Zad.29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30
Interne Kennung: Zad.30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31
Interne Kennung: Zad.31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32
Interne Kennung: Zad.32