479306-2025 - Wettbewerb
Polen – Bau von Mehrfamilienhäusern – Budowa zespołu czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem terenu, wraz z rozbiórką istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego – przy ul. Cyganka we Włocławku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa zespołu czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem terenu, wraz z rozbiórką istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego – przy ul. Cyganka we Włocławku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na: „Budowie zespołu czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem terenu, wraz z rozbiórką istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego – przy ul. Cyganka we Włocławku”. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: − budowę czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych (łącznie 80 lokali mieszkalnych), z lokalami usługowymi o łącznej powierzchni użytkowej 193,28 m² oraz garażem podziemnym, − rozbiórkę istniejącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego, − wykonanie pełnego zakresu zagospodarowania terenu i infrastruktury towarzyszącej (drogi, chodniki, zieleń, oświetlenie, plac zabaw, ogrodzenie itp.). Roboty budowlane należy realizować zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) oraz zgodnie z Planem Zarządzania Odpadami Budowlanymi (PZOB), stanowiącym część dokumentacji. Wykonawca zobowiązany jest do: − prowadzenia selektywnej zbiórki i segregacji odpadów w miejscu ich powstawania, − priorytetowego kierowania odpadów do odzysku i recyklingu, − stosowania materiałów, które posiadają deklaracje środowiskowe typu III (EPD) lub pochodzących z recyklingu – o ile są równoważne, − udokumentowania sposobu gospodarowania odpadami jako warunku odbioru końcowego. Przedmiot zamówienia częściowo finansowany ze środków Krajowego Programu Odbudowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowo-kosztorysowa – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny lub ma na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia i należy rozumieć je jako przykładowe, i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem zagwarantowania uzyskania parametrów technicznych nie gorszych (takich samych jak opisane w SWZ lub lepszych) od założonych w wyżej wymienionych dokumentach. Podstawą do określenia ceny, ryczałtowej za przedmiot zamówienia jest dokumentacja projektowa oraz ilości robót wynikające z tej dokumentacji. UWAGA: Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. 3. Szczegółowe obowiązki wykonawcy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Okres gwarancji i rękojmi: Okres udzielonej gwarancji i rękojmi jest w przedmiotowym postępowaniu kryterium oceny ofert. Okres rękojmi będzie równy okresowi gwarancji. Najkrótszy możliwy Okres gwarancji i rękojmi – 5 lat. Najdłuższy możliwy Okres gwarancji i rękojmi – 7 lat. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych– uzasadnienie braku podziału zamówienia na części: Podział przedmiotowego zamówienia na części jest niezasadny z punktu widzenia technicznego i organizacyjnego. Podział zakresu zamówienia na części, które składałyby się na całość zamówienia groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
Interne KennungMTBS/07/1/2025/RB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45211341 Bau von Wohnungen, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001