See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie: Technisch beheer Glims
Beschreibung: Technisch beheer Glims 5 jaar Zie toelichting
Interne Kennung: I-EU-25-07
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het LUMC past de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toe (het zogenaamde ‘uit de hand gunnen’) op basis van artikel 2.32b van de Aanbestedingswet 2012, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt. De motivatie staat in de bijlage.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Technisch beheer Glims
Beschreibung: Technisch beheer Glims
Interne Kennung: 1