See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu hybrydowego dla podkarpackiej Policji dofinansowany ze środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu hybrydowego dla podkarpackiej Policji dofinansowany ze środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück