2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky odpadních pytlů, potravinových sáčků a fólií 2024-2030
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS (viz níže) jsou dodávky odpadních pytlů, potravinových sáčků a fólií. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, požadavky na ekologicky šetrná řešení z hlediska použitých materiálů, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídek podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů (příspěvkových organizací) nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak. Pokud to bude vzhledem k povaze a smyslu zakázky možné, budou veřejné zakázky v DNS zadávány v souladu se zásadami sociálně odpovědného zadávání, environmentálně odpovědného zadávání a inovací. Konkrétní opatření odpovědného zadávání budou zohledněna ve výzvách k podání nabídky s ohledem na povahu a smysl jednotlivých veřejných zakázek.
Interne Kennung: VZ/2024/002
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19000000 Leder- und Textilerzeugnisse, Plastik- und Gummistoffe, 18937100 Verpackungsbeutel, 44174000 Folien, 18937000 Verpackungssäcke, 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS (viz níže) jsou dodávky odpadních pytlů, potravinových sáčků a fólií. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, požadavky na ekologicky šetrná řešení z hlediska použitých materiálů, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídek podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla dotčených pověřujících zadavatelů (příspěvkových organizací) nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.