See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi i jej składników dla RCKiK w Kaliszu (część 1-5)
Beschreibung: Dostawa jednorazowych pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi i jej składników dla RCKiK w Kaliszu (część 1-5)
Vorherige Bekanntmachung: 299736-2026
Interne Kennung: RCKiK/18-I/6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów pojemników potrójnych na krew i jej składniki góra-dół w ilości 46 000 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów pojemników potrójnych na krew i jej składniki góra-dół w ilości 46 000 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać Zamawiającemu przedmiot zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia wskazanego w umowie, nie dłużej jednak niż do wyczerpania wymaganych ilości objętych niniejszym zamówieniem. 4. Wykonawca będzie realizował zamówienie na podstawie pojedynczych zleceń, przesyłanych przez Zamawiającego zgodnie z wyborem drogą elektroniczną lub faksem, określających ilość zamawianego towaru. Wykonawca zrealizuje zamówienie objęte pojedynczym zleceniem do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający planuje realizację pierwszych dostaw w okresie: lipiec 2026 r. (część nr 1, 2) wrzesień 2026 r. (część nr 3, 4, 5) Uwaga: Ww. termin jest tylko orientacyjny i nie może stanowić podstawy ewentualnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia (w przypadku części nr 1 i 2 na paletach plastikowych - podlegających zwrotowi) oraz wniesienia towaru na koszt i ryzyko Wykonawcy do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Ograniczenie zakresu zamówienia (dotyczy części nr 1,2) - Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia, jednakże nie będzie to stanowić więcej niż 30 % całkowitej wartości zamówienia. Zamawiający ma prawo skorzystać z niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania na pojemniki. 2. Prawo opcji - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. zakupu większej ilości artykułów wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego na zasadach i trybie opisanym poniżej (dotyczy wszystkich części zamówienia) : 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części ramach jednorazowej dostawy albo dostaw częściowych; 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w następujących okolicznościach: w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na pojemniki. 3) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w związku z tym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną zrealizowane w ramach prawa opcji przez Zamawiającego; 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać; 6) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w stosunku do przedmiotu zamówienia wyszczególnionego w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w trakcie trwania umowy i nie później niż 1 miesiąc przed jej zakończeniem. 7) Aktywacja prawa opcji następuje w dniu przekazania Wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego. 8) Wykonawca niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania informacji o aktywacji prawa opcji. 9) Termin realizacji w przypadku opcji liczony jest od dnia przekazania Wykonawcy informacji. 10) W przypadku skorzystania z prawa opcji, realizacja dostawy jednorazowej albo dostaw częściowych powinny być zrealizowane w okresie do 3 miesięcy. 3. Umowa może zostać przedłużona aneksem, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wykorzystana przez Zamawiającego wartość przedmiotu umowy nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 6 miesięcy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki góra-dół w ilości 46 000 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki góra-dół w ilości 46 000 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać Zamawiającemu przedmiot zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia wskazanego w umowie, nie dłużej jednak niż do wyczerpania wymaganych ilości objętych niniejszym zamówieniem. 4. Wykonawca będzie realizował zamówienie na podstawie pojedynczych zleceń, przesyłanych przez Zamawiającego zgodnie z wyborem drogą elektroniczną lub faksem, określających ilość zamawianego towaru. Wykonawca zrealizuje zamówienie objęte pojedynczym zleceniem do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający planuje realizację pierwszych dostaw w okresie: lipiec 2026 r. (część nr 1, 2) wrzesień 2026 r. (część nr 3, 4, 5) Uwaga: Ww. termin jest tylko orientacyjny i nie może stanowić podstawy ewentualnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia (w przypadku części nr 1 i 2 na paletach plastikowych - podlegających zwrotowi) oraz wniesienia towaru na koszt i ryzyko Wykonawcy do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Ograniczenie zakresu zamówienia (dotyczy części nr 1,2) - Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia, jednakże nie będzie to stanowić więcej niż 30 % całkowitej wartości zamówienia. Zamawiający ma prawo skorzystać z niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania na pojemniki. 2. Prawo opcji - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. zakupu większej ilości artykułów wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego na zasadach i trybie opisanym poniżej (dotyczy wszystkich części zamówienia): 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części ramach jednorazowej dostawy albo dostaw częściowych; 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w następujących okolicznościach: w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na pojemniki. 3) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w związku z tym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną zrealizowane w ramach prawa opcji przez Zamawiającego; 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać; 6) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w stosunku do przedmiotu zamówienia wyszczególnionego w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w trakcie trwania umowy i nie później niż 1 miesiąc przed jej zakończeniem. 7) Aktywacja prawa opcji następuje w dniu przekazania Wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego. 8) Wykonawca niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania informacji o aktywacji prawa opcji. 9) Termin realizacji w przypadku opcji liczony jest od dnia przekazania Wykonawcy informacji. 10) W przypadku skorzystania z prawa opcji, realizacja dostawy jednorazowej albo dostaw częściowych powinny być zrealizowane w okresie do 3 miesięcy. 3. Umowa może zostać przedłużona aneksem, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wykorzystana przez Zamawiającego wartość przedmiotu umowy nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 6 miesięcy.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pojemników pustych transferowych do przechowywania składników krwi o pojemności á 150ml w ilości 600 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników pustych transferowych do przechowywania składników krwi o pojemności á 150ml w ilości 600 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać Zamawiającemu przedmiot zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia wskazanego w umowie, nie dłużej jednak niż do wyczerpania wymaganych ilości objętych niniejszym zamówieniem. 4. Wykonawca będzie realizował zamówienie na podstawie pojedynczych zleceń, przesyłanych przez Zamawiającego zgodnie z wyborem drogą elektroniczną lub faksem, określających ilość zamawianego towaru. Wykonawca zrealizuje zamówienie objęte pojedynczym zleceniem do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający planuje realizację pierwszych dostaw w okresie: lipiec 2026 r. (część nr 1, 2) wrzesień 2026 r. (część nr 3, 4, 5) Uwaga: Ww. termin jest tylko orientacyjny i nie może stanowić podstawy ewentualnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia (w przypadku części nr 1 i 2 na paletach plastikowych - podlegających zwrotowi) oraz wniesienia towaru na koszt i ryzyko Wykonawcy do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: część nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Prawo opcji - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. zakupu większej ilości artykułów wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego na zasadach i trybie opisanym poniżej (dotyczy wszystkich części zamówienia): 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części ramach jednorazowej dostawy albo dostaw częściowych; 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w następujących okolicznościach: w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na pojemniki. 3) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w związku z tym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną zrealizowane w ramach prawa opcji przez Zamawiającego; 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać; 6) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w stosunku do przedmiotu zamówienia wyszczególnionego w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w trakcie trwania umowy i nie później niż 1 miesiąc przed jej zakończeniem. 7) Aktywacja prawa opcji następuje w dniu przekazania Wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego. 8) Wykonawca niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania informacji o aktywacji prawa opcji. 9) Termin realizacji w przypadku opcji liczony jest od dnia przekazania Wykonawcy informacji. 10) W przypadku skorzystania z prawa opcji, realizacja dostawy jednorazowej albo dostaw częściowych powinny być zrealizowane w okresie do 3 miesięcy. 2. Umowa może zostać przedłużona aneksem, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wykorzystana przez Zamawiającego wartość przedmiotu umowy nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 6 miesięcy.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pojemników pustych transferowych do przechowywania składników krwi o pojemności á 300ml w ilości 1600 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników pustych transferowych do przechowywania składników krwi o pojemności á 300ml w ilości 1600 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać Zamawiającemu przedmiot zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia wskazanego w umowie, nie dłużej jednak niż do wyczerpania wymaganych ilości objętych niniejszym zamówieniem. 4. Wykonawca będzie realizował zamówienie na podstawie pojedynczych zleceń, przesyłanych przez Zamawiającego zgodnie z wyborem drogą elektroniczną lub faksem, określających ilość zamawianego towaru. Wykonawca zrealizuje zamówienie objęte pojedynczym zleceniem do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający planuje realizację pierwszych dostaw w okresie: lipiec 2026 r. (część nr 1, 2) wrzesień 2026 r. (część nr 3, 4, 5) Uwaga: Ww. termin jest tylko orientacyjny i nie może stanowić podstawy ewentualnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia (w przypadku części nr 1 i 2 na paletach plastikowych - podlegających zwrotowi) oraz wniesienia towaru na koszt i ryzyko Wykonawcy do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa pojemników pustych transferowych do przechowywania składników krwi o pojemności á 600ml w ilości 2000 szt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników pustych transferowych do przechowywania składników krwi o pojemności á 600ml w ilości 2000 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać Zamawiającemu przedmiot zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia wskazanego w umowie, nie dłużej jednak niż do wyczerpania wymaganych ilości objętych niniejszym zamówieniem. 4. Wykonawca będzie realizował zamówienie na podstawie pojedynczych zleceń, przesyłanych przez Zamawiającego zgodnie z wyborem drogą elektroniczną lub faksem, określających ilość zamawianego towaru. Wykonawca zrealizuje zamówienie objęte pojedynczym zleceniem do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający planuje realizację pierwszych dostaw w okresie: lipiec 2026 r. (część nr 1, 2) wrzesień 2026 r. (część nr 3, 4, 5) Uwaga: Ww. termin jest tylko orientacyjny i nie może stanowić podstawy ewentualnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia (w przypadku części nr 1 i 2 na paletach plastikowych - podlegających zwrotowi) oraz wniesienia towaru na koszt i ryzyko Wykonawcy do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie Zamawiającego.
Interne Kennung: część nr 5