479411-2025 - Ergebnis
Niederlande – Notfalleinsatzfahrzeuge – Levering 6 Hulpverleningsvoertuigen tbv Brandweer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering 6 Hulpverleningsvoertuigen tbv Brandweer
BeschreibungHet betreft de levering van 6st HV 4x2 voor de VRBN. De voertuigen beschikken over een manschappencabine en bieden plaats aan in totaal 6 personen. De voertuigen zijn niet voorzien van een kraan. Als VRBN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het genoemde aantal voertuigen nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst besteld worden. Voor VRBN betreft dit maximaal 2 st. 6 stuks met de optioneel 2 stuks
Interne KennungI2024.014
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering 6 hulpverleningsvoertuigen
BeschreibungHet betreft de levering van 6st HV 4x2 voor de VRBN. De voertuigen beschikken over een manschappencabine en bieden plaats aan in totaal 6 personen. De voer-tuigen zijn niet voorzien van een kraan. Als VRBN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het genoemde aantal voertuigen nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst besteld worden. Voor VRBN betreft dit maximaal 2 st. 6 stuks met optioneel 2 stuks.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenAls VRBN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het genoemde aantal voertuigen (6) nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst besteld worden. Voor VRBN betreft dit maximaal 2 st.