2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie Nieuwbouw IKC Zaanrijk
Beschreibung: Zaan Primair wenst door middel van onderhavige procedure een opdrachtnemer te selecteren voor het project ‘Nieuwbouw IKC Zaanrijk’ in Zaandam. Voor het project wordt momenteel gewerkt aan het technisch ontwerp en bestek. De opdracht betreft de integrale realisatie van een nieuw Integraal Kindcentrum (IKC), bestaande uit een basisschool, kinderopvangvoorziening en een gymzaal. Het project omvat het installatietechnische uitvoeringsontwerp, bouwkundige werkzaamheden, installatiewerkzaamheden en terrein-/inrichtingswerkzaamheden. 3.600 m2 BVO
Interne Kennung: 19AX
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1