2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering brandstoffen via merkonafhankelijke tankpassen
Beschreibung: De huidige situatie om merkonafhankelijk te tanken bevalt de deelnemende organisaties goed. Er ontstaat een toenemende behoefte om biodiesel (HVO100) te tanken, welke in het pakket van eisen en in het in te dienen prijzenblad is opgenomen. Bovenvermelde ontwikkelingen leiden ertoe dat de verkrijgbaarheid van de brandstoffen het cruciale aspect is bij deze aanbesteding. Naast het cruciale aspect verkrijgbaarheid is het voor de aanbesteder belangrijk steeds geïnformeerd te worden over het brandstofverbruik van de organisatie om beter te kunnen sturen. Tot slot is het ook de uitdrukkelijke wens om administratieve lasten te verkleinen door o.a. het aantal facturen en bonnen te reduceren. Buiten de scope van de opdracht valt de levering van brandstoffen voor klein materieel (brandstoffen in (bulk)verpakkingen) die op locatie geleverd worden van alle deelnemende gemeenten en gelieerde organisaties. Zie leidraad blz. 5 en 6.
Interne Kennung: Kenmerk: I&A 66.100/7651
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De huidige situatie om merkonafhankelijk te tanken bevalt de deelnemende organisaties goed. Er ontstaat een toenemende behoefte om biodiesel (HVO100) te tanken, welke in het pakket van eisen en in het in te dienen prijzenblad is opgenomen. Bovenvermelde ontwikkelingen leiden ertoe dat de verkrijgbaarheid van de brandstoffen het cruciale aspect is bij deze aanbesteding. Naast het cruciale aspect verkrijgbaarheid is het voor de aanbesteder belangrijk steeds geïnformeerd te worden over het brandstofverbruik van de organisatie om beter te kunnen sturen. Tot slot is het ook de uitdrukkelijke wens om administratieve lasten te verkleinen door o.a. het aantal facturen en bonnen te reduceren. Buiten de scope van de opdracht valt de levering van brandstoffen voor klein materieel (brandstoffen in (bulk)verpakkingen) die op locatie geleverd worden van alle deelnemende gemeenten en gelieerde organisaties. Zie leidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad.