479437-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej SP ZOZ w Mońkach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej SP ZOZ w Mońkach.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej SP ZOZ w Mońkach. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety, tj.: PAKIET 1 – SPIROMETR PAKIET 2 – PULSOKSYMETR PAKIET 3 – APARAT DO DIAGNOSTYKI ZABURZEŃ ODDYCHANIA W 3. Szczegółowy przedmiot zamówienia, o asortymencie i ilościach został określony w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, stanowiący jej integralną część. 4. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na zasadach i warunkach opisanych w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, załącznikiem nr 7 do SWZ - Arkusz parametrów ocenianych na podstawie kryterium „zamówienia zielone i DNSH” oraz załącznikiem nr 5 do SWZ – wzór umowy. 5. Oferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania oraz posiadać aktualne dokumenty dopuszczające do obrotu i używania na zasadach określonych Ustawą o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 roku (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) - w przypadku składania oferty na wyrób medyczny. 6. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić dostawę zgodnie z zasadą DNSH („nie czyń poważnej szkody”; ang. „Do No Significant Harm”), która jest zasadą dotyczącą niewspierania ani nieprowadzenia działalności gospodarczej, która powoduje znaczące szkody dla któregokolwiek z celów środowiskowych. Wymóg wynika z: a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/241 z dnia 12 lutego 2021 r. ustanawiającego Instrument na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088. Wykaz operacji o znaczeniu strategicznym, ze wszystkimi celami środowiskowymi zasady DNSH: 1) łagodzenie zmian klimatu, 2) adaptacja do zmian klimatu, 3) zrównoważone wykorzystanie i ochrona zasobów wodnych i morskich, 4) gospodarka o obiegu zamkniętym; 5) zapobieganie zanieczyszczeniu i jego kontroli, 6) ochrona i odbudowa bioróżnorodności i ekosystemów. Szczegółowy zakres oraz obowiązki Wykonawcy w zakresie Zasady DNSH szczegółowo został określony w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ (Wzór umowy). 7. Miejsce realizacji: Poradnia Kardiologiczna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach, mieszcząca się w Mońkach przy Al. Niepodległości 9, 19-100 Mońki. 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp, o wartości przekraczającej progi unijne, o jakich mowa w art. 3 ustawy Pzp. 2. Odwrócona kolejność oceny ofert Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zastosowana zostanie tzw. „odwrócona kolejność oceny ofert”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 3. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl oraz poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@szpital-monki.h2.pl 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Sposób złożenia oferty, w tym przygotowania i wypełnienia ofert został opisany został w Centrum Pomocy, dostępnej na stronie: https://ezamowienia.gov.pl/ 5. Wzór umowy stanowi Załącznik nr 5 do niniejszej SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian umowy w następującym zakresie i na określonych poniżej warunkach: Zgodnie z Załącznikiem do SWZ "Wzór umowy" 7. KLAUZULA INFORMACYJNA ADMINISTRATORA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. administratorem danych osobowych Wykonawcy jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, Al. Niepodległości 9, 19-100 Mońki e-mail: sekretariat@szpital-monki.h2.pl; zamowienia_publiczne@szpital-monki.h2.pl 2. dane kontaktowe inspektora ochrony danych, e-mail: iod@eterneco.eu 3. dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego: ZP-7/2026 na dostawę sprzętu medycznego do Poradni Kardiologicznej SP ZOZ w Mońkach. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 9.Termin dostawy – 21 dni od dnia podpisania umowy. Uwaga: jest to kryterium oceny ofert 10. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 26.07.2026r.
Vorherige Bekanntmachung217286-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 – SPIROMETR
BeschreibungSzczegółowy przedmiot zamówienia, o asortymencie i ilościach został określony w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, stanowiący jej integralną część.
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 – PULSOKSYMETR
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 – APARAT DO DIAGNOSTYKI ZABURZEŃ ODDYCHANIA W CZASIE SNU