2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ortopedski materiali in pripomočki
Beschreibung: Ortopedski materiali in pripomočki
Interne Kennung: JN15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ortoze
Beschreibung: Ortoze
Interne Kennung: 508105
Los: LOT-0002
Titel: MTP in dodatki
Beschreibung: MTP in dodatki
Interne Kennung: 508106
Los: LOT-0003
Titel: PODLOŽNI MATERIALI ZA IMOBILIZACIJO
Beschreibung: PODLOŽNI MATERIALI ZA IMOBILIZACIJO
Interne Kennung: 508107
Los: LOT-0004
Titel: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Beschreibung: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Interne Kennung: 508108
Los: LOT-0005
Titel: KOSTNI CEMENT
Beschreibung: KOSTNI CEMENT
Interne Kennung: 508109
Los: LOT-0006
Titel: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Beschreibung: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Interne Kennung: 508110
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN15/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33196000 Ιατρικά βοηθήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Ortoze
Περιγραφή: Ortoze
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508105
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: MTP in dodatki
Περιγραφή: MTP in dodatki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508106
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508107
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508108
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: KOSTNI CEMENT
Περιγραφή: KOSTNI CEMENT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508109
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Περιγραφή: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508110
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN15/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ortoze
Description: Ortoze
Internal identifier: 508105
Lot: LOT-0002
Title: MTP in dodatki
Description: MTP in dodatki
Internal identifier: 508106
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 508107
Lot: LOT-0004
Title: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Internal identifier: 508108
Lot: LOT-0005
Title: KOSTNI CEMENT
Description: KOSTNI CEMENT
Internal identifier: 508109
Lot: LOT-0006
Title: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Description: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Internal identifier: 508110
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN15/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33196000 Ayudas médicas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Ortoze
Descripción: Ortoze
Identificador interno: 508105
Lote: LOT-0002
Título: MTP in dodatki
Descripción: MTP in dodatki
Identificador interno: 508106
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 508107
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 508108
Lote: LOT-0005
Título: KOSTNI CEMENT
Descripción: KOSTNI CEMENT
Identificador interno: 508109
Lote: LOT-0006
Título: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Descripción: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Identificador interno: 508110
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN15/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33196000 Meditsiinilised abivahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Ortoze
Kirjeldus: Ortoze
Sisemine tunnus: 508105
Osa: LOT-0002
Pealkiri: MTP in dodatki
Kirjeldus: MTP in dodatki
Sisemine tunnus: 508106
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 508107
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 508108
Osa: LOT-0005
Pealkiri: KOSTNI CEMENT
Kirjeldus: KOSTNI CEMENT
Sisemine tunnus: 508109
Osa: LOT-0006
Pealkiri: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Kirjeldus: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Sisemine tunnus: 508110
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN15/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33196000 Lääketieteelliset apuvälineet
Ilmoituksen nimi: Ortoze
Kuvaus: Ortoze
Sisäinen tunniste: 508105
Ilmoituksen nimi: MTP in dodatki
Kuvaus: MTP in dodatki
Sisäinen tunniste: 508106
Sisäinen tunniste: 508107
Sisäinen tunniste: 508108
Ilmoituksen nimi: KOSTNI CEMENT
Kuvaus: KOSTNI CEMENT
Sisäinen tunniste: 508109
Ilmoituksen nimi: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Kuvaus: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Sisäinen tunniste: 508110
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN15/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33196000 Aides médicales
Titre: Ortoze
Identifiant interne: 508105
Titre: MTP in dodatki
Identifiant interne: 508106
Identifiant interne: 508107
Titre: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Identifiant interne: 508108
Titre: KOSTNI CEMENT
Identifiant interne: 508109
Titre: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Identifiant interne: 508110
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN15/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33196000 Medicinska pomagala
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Ortoze
Opis: Ortoze
Interna identifikacijska oznaka: 508105
Grupa: LOT-0002
Naslov: MTP in dodatki
Opis: MTP in dodatki
Interna identifikacijska oznaka: 508106
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 508107
Grupa: LOT-0004
Opis: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Interna identifikacijska oznaka: 508108
Grupa: LOT-0005
Naslov: KOSTNI CEMENT
Opis: KOSTNI CEMENT
Interna identifikacijska oznaka: 508109
Grupa: LOT-0006
Naslov: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Opis: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Interna identifikacijska oznaka: 508110
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Ortopedski materiali in pripomočki
Belső azonosító: JN15/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33196000 Gyógyászati segédeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Ortoze
Leírás: Ortoze
Belső azonosító: 508105
Rész: LOT-0002
Cím: MTP in dodatki
Leírás: MTP in dodatki
Belső azonosító: 508106
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 508107
Rész: LOT-0004
Cím: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Belső azonosító: 508108
Rész: LOT-0005
Cím: KOSTNI CEMENT
Leírás: KOSTNI CEMENT
Belső azonosító: 508109
Rész: LOT-0006
Cím: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Leírás: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Belső azonosító: 508110
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN15/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33196000 Ausili medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Ortoze
Descrizione: Ortoze
Identificativo interno: 508105
Lotto: LOT-0002
Titolo: MTP in dodatki
Descrizione: MTP in dodatki
Identificativo interno: 508106
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 508107
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 508108
Lotto: LOT-0005
Titolo: KOSTNI CEMENT
Descrizione: KOSTNI CEMENT
Identificativo interno: 508109
Lotto: LOT-0006
Titolo: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Descrizione: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Identificativo interno: 508110
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN15/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Ortoze
Aprašymas: Ortoze
Vidaus identifikatorius: 508105
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: MTP in dodatki
Aprašymas: MTP in dodatki
Vidaus identifikatorius: 508106
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 508107
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 508108
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: KOSTNI CEMENT
Aprašymas: KOSTNI CEMENT
Vidaus identifikatorius: 508109
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Aprašymas: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Vidaus identifikatorius: 508110
Iekšējais identifikators: JN15/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33196000 Medicīniskās palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Ortoze
Apraksts: Ortoze
Iekšējais identifikators: 508105
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: MTP in dodatki
Apraksts: MTP in dodatki
Iekšējais identifikators: 508106
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 508107
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 508108
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: KOSTNI CEMENT
Apraksts: KOSTNI CEMENT
Iekšējais identifikators: 508109
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Apraksts: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Iekšējais identifikators: 508110
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33196000 Assistência médica
Descrição: Ortoze
Descrição: MTP in dodatki
Descrição: KOSTNI CEMENT
Descrição: ORTOPEDSKI IMPLATATI
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN15/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33196000 Mijloace auxiliare medicale
Titlu: Ortoze
Descriere: Ortoze
Identificator intern: 508105
Titlu: MTP in dodatki
Descriere: MTP in dodatki
Identificator intern: 508106
Identificator intern: 508107
Titlu: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Identificator intern: 508108
Titlu: KOSTNI CEMENT
Descriere: KOSTNI CEMENT
Identificator intern: 508109
Titlu: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Descriere: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Identificator intern: 508110
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN15/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33196000 Zdravotné pomôcky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Ortoze
Interný identifikátor: 508105
Časť: LOT-0002
Názov: MTP in dodatki
Interný identifikátor: 508106
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 508107
Časť: LOT-0004
Názov: INSTRUMENTI IN POTROŠNI MATERIAL
Interný identifikátor: 508108
Časť: LOT-0005
Názov: KOSTNI CEMENT
Interný identifikátor: 508109
Časť: LOT-0006
Názov: ORTOPEDSKI IMPLATATI
Interný identifikátor: 508110
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN15/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33196000 Medicinski pripomočki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 508105
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 508106
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 508107
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 508108
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 508109
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 508110