See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dzierżawy łączy telekomunikacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), które stanowią załączniki nr 1.1 – 1.11 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załącznikach nr: 1.1 – 1.11 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załącznikach nr 1.1.1 – 1.1.11 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 208532-2025
Interne Kennung: 14/2.3.1/25/SZP/U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214400 Vermietung von Kommunikations-Bodenleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Aleksandrów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.1 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Annopol
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.2 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.2 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Bełżyce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.3 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.3 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Boży Dar
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.4 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.4 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Nasutów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.5 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.5 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Czubówka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.6 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.6 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.6 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Garbów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.7 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.7 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.7 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Lublin Chodźki
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.8 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.8 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.8 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Piaski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.9 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.9 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.9 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.10 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.10 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.10 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Dzierżawa łączy telekomunikacyjnych – Państwowe Ratownictwo Medyczne (PRM)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa łączy telekomunikacyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, zgodnie z zakresem i warunkami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ – Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi załącznik nr 1.11 do SWZ. 2. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.11 do SWZ (OPZ - Opis Przedmiotu Zamówienia przedmiotu zamówienia), załączniku nr 1.1.11 do SWZ oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11