2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Nieporęcie w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy położonych na terenie gminy Nieporęt oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej „PSZOK”) zlokalizowanego w Nieporęcie, w sposób zgodny z przepisami obowiązującymi w trakcie realizacji zamówienia oraz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiedniego poziomu: przygotowania odpadów komunalnych do ponownego użycia i recyklingu; ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania; składowania - określonych w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i aktach normatywnych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp w zakresie świadczenia usług polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z położonych na terenie gminy Nieporęt nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZF.271.31.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp w zakresie świadczenia usług polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z położonych na terenie gminy Nieporęt nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.