2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky monitorů pro ČNB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona na každou z níže uvedených částí veřejné zakázky. Rámcové dohody budou uzavřeny na dobu 2 let nebo do vyčerpání finančního limitu ve výši 181 950 EUR bez DPH pro 1. část a 65 530 EUR bez DPH pro 2. část veřejné zakázky podle toho, která skutečnost nastane dříve (dále též jen "Rámcové dohody" či jednotlivě "Rámcová dohoda"). Rámcové dohody budou uzavřeny mezi výše uvedeným zadavatelem a jedním účastníkem zadávacího řízení. Jednotlivé veřejné zakázky tudíž budou zadávány na základě Rámcových dohod postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky Rámcových dohod dle § 134 odst. 1 zákona. V souladu s ustanovením § 132 odst. 4 zákona budou veškeré podmínky plnění veřejné zakázky (tj. včetně postupu zadávání jednotlivých veřejných zakázek) obsaženy v Rámcových dohodách, jejichž závazný obsah je přílohou č. 1A a č. 1B zadávací dokumentace. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky monitorů. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na 2 části: - 1. část: Rámcová dohoda na dodávky kancelářských monitorů, - 2. část: Rámcová dohoda na dodávky videokonferenčních monitorů. Bližší vymezení předmětu jednotlivých částí veřejné zakázky je obsaženo v Rámcových dohodách.
Interne Kennung: 24044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kancelářských monitorů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky monitorů. Bližší vymezení předmětu je obsaženo v Příloze č. 1A zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1. část
Los: LOT-0002
Titel: Rámcová dohoda na dodávky videokonferenčních monitorů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky monitorů. Bližší vymezení předmětu je obsaženo v Příloze č. 1B zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2. část