479487-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój posiadanego przez Zamawiającego systemu do obsługi raportów statystycznych, opartego na 10 bezterminowych licencjach oprogramowania SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU), polegający na podniesieniu jego wydajności poprzez dostarczenie dodatkowych 5 bezterminowych licencji SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU) lub równoważnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozwój posiadanego przez Zamawiającego systemu do obsługi raportów statystycznych, opartego na 10 bezterminowych licencjach oprogramowania SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU), polegający na podniesieniu jego wydajności poprzez dostarczenie dodatkowych 5 bezterminowych licencji SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU) lub równoważnych, przy czym konieczna rozbudowa infrastruktury techniczno-systemowej niezbędna do podniesienia wydajności systemu, będzie zrealizowana przez Zamawiającego i nie jest przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.108.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozwój posiadanego przez Zamawiającego systemu do obsługi raportów statystycznych, opartego na 10 bezterminowych licencjach oprogramowania SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU), polegający na podniesieniu jego wydajności poprzez dostarczenie dodatkowych 5 bezterminowych licencji SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU) lub równoważnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozwój posiadanego przez Zamawiającego systemu do obsługi raportów statystycznych, opartego na 10 bezterminowych licencjach oprogramowania SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU), polegający na podniesieniu jego wydajności poprzez dostarczenie dodatkowych 5 bezterminowych licencji SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU) lub równoważnych, przy czym konieczna rozbudowa infrastruktury techniczno-systemowej niezbędna do podniesienia wydajności systemu, będzie zrealizowana przez Zamawiającego i nie jest przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 7 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca dostarczy dodatkowe licencje SAP Business Objects Business Intelligence (BI) package (CPU) lub równoważne w terminie do 30 dni od dnia zawarcia Umowy, jednak nie wcześniej niż w dniu 02.01.2026 r. (w przypadku zawarcia Umowy przed 02.01.2026 r. termin 30 dniowy liczony będzie od 02.01.2026 r.),