47950-2026 - Wettbewerb
Polen – Atemschutzgeräte – 363/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel363/PN/2025 Dostawa sprzętu medycznego dla UCK
Beschreibung1. Przedmiot postępowania realizowany jest w ramach projektu „Rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, w celu zwiększenia dostępności oraz jakości świadczeń z zakresu chorób serca”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g i 4h do SWZ, zwanym dalej „sprzętem”, wraz z instalacją oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje następujące części: Część 1 – Respirator (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4a do SWZ; Część 2 – Stół do pionizacji (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4b do SWZ; Część 3 – Urządzenie do pozaustrojowej oksygenacji krwi (ECMO) typ 1 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4c do SWZ; Część 4 – Urządzenie do pozaustrojowej oksygenacji krwi (ECMO) typ 2 (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4d do SWZ; Część 5 – System elektrofizjologiczny (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4e do SWZ; Część 6 – Kardiomonitor (11 sztuk) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4f do SWZ; Część 7 – Aparat do przezskórnego pomiaru gazów (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4g do SWZ; Część 8 – Sekwenator (1 sztuka) o parametrach technicznych określonych w Załączniku numer 4h do SWZ; 4. Wymieniony wyżej sprzęt musi spełniać warunki graniczne określone odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g i 4h do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z warunków granicznych określonych odpowiednio w Załączniku numer 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g i 4h do SWZ spowoduje odrzucenie oferty.
Interne Kennung363/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelRespirator (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4a do SWZ
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelStół do pionizacji (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4b do SWZ
Interne KennungCzęść 2
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0003
TitelUrządzenie do pozaustrojowej oksygenacji krwi (ECMO) typ 1 (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4c do SWZ
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 33186000 Herz-Lungenmaschine
LosLOT-0004
TitelUrządzenie do pozaustrojowej oksygenacji krwi (ECMO) typ 2 (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4d do SWZ
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelSystem elektrofizjologiczny (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4e do SWZ
Interne KennungCzęść 5
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
LosLOT-0006
TitelKardiomonitor (11 sztuk)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4f do SWZ
Interne KennungCzęść 6
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0007
TitelAparat do przezskórnego pomiaru gazów (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4g do SWZ
Interne KennungCzęść 7
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0008
TitelSekwenator (1 sztuka)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku numer 4h do SWZ
Interne KennungCzęść 8
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)