See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Integrale materiaalvoorziening (technisch & facilitair & DKW) t.b.v. Radboudumc & ROC Nijmegen
Beschreibung: Dit betreft een gezamelijke marktconsultatie van de Stichting Radboud universitair medisch centrum, hierna te noemen 'Radboudumc' en het ROC Nijmegen. De marktconsultatie betreft de integrale materiaalvoorziening op zowel technisch als facilitair vlak d.m.v. een punch-out omgeving t.b.v. het gehele Radboudumc en ROC Nijmegen. Specifiek voor het Radboudumc willen wij in deze marktconsultatie tevens de mogelijkheid onderzoeken om een beperkt deel van het huidige assortiment droge kruidenierswaren (DKW), dat niet primair valt onder voeding en horeca, onder te brengen binnen de scope van de aanstaande aanbesteding als onderdeel van de facilitaire artikelen. De doelstelling van deze marktconsultatie is om, voorafgaand aan een formele (Europese) aanbestedingsprocedure (geheel vrijblijvend) met volledige openbaarheid en zonder verplichtingen, de markt te consulteren over een aantal belangrijke aspecten van het hierboven omschreven project en de kenmerken van de markt waarin deze dienstverlening zich bevindt. De ontvangen informatie zal door het Radboudumc en ROC Nijmegen, indien opportuun, gebruikt worden om haar aanbestedingsstukken voor de Europese aanbesteding vorm te geven.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse