479538-2026 - Wettbewerb
Polen – Gase – Dostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z napełnieniem i dzierżawą 2 szt. zbiorników na tlen medyczny oraz butli na gazy medyczne i techniczne dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a wraz z jednostką zamiejscową przy ul. Poświęckiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z napełnieniem i dzierżawą 2 szt. zbiorników na tlen medyczny oraz butli na gazy medyczne i techniczne dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a wraz z jednostką zamiejscową przy ul. Poświęckiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów medycznych oraz technicznych dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a wraz z jednostką zamiejscową przy ul. Poświęckiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. 3. Rodzaj oraz ilości przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo–cenowy nr 1.1 stanowiący załącznik do formularza ofertowego.
Interne Kennung: 241.FZ-039.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gazy medyczne oraz techniczne
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z napełnieniem i dzierżawą 2 szt. zbiorników na tlen medyczny oraz butli na gazy medyczne i techniczne dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 73a wraz z jednostką zamiejscową przy ul. Poświęckiej
Interne Kennung: 1.241.FZ-039.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie § 14 PRAWO OPCJI