2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie konkursowe nr 3
Beschreibung: Przedmiotem Konkursu ofert jest wybór wykonawcy – Przyjmującego Zamówienia - przedmiotu zamówienia obejmującego udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń opieki zdrowotnej.
Interne Kennung: 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na zawarcie umowy o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. L. Błażka w Inowrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest wybór wykonawcy -Przyjmującego Zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. L. Błażka w Inowrocławiu
Interne Kennung: 3/26
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens