See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectadministratiesysteem
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een overeenkomst met één leverancier ten behoeve van de levering van een projectadministratiesysteem (softwarelicenties), inclusief implementatie, training en support, en onderhoud in de vorm van updates/upgrades. De Overeenkomst wordt afgesloten met een initiële looptijd van 6 jaar ingaande op uiterlijk 1 september 2025, met een optie tot een verlenging van de Overeenkomst met telkens 3 jaar. Op de te sluiten Overeenkomst zullen de ARBIT-2022 worden toegepast. De voorwaarden van de Gegadigde, hoe ook genaamd, worden hierbij nadrukkelijk van de hand gewezen. De aanbesteding wordt uitgevoerd in de vorm van een mededingingsprocedure met onderhandeling in twee fasen (selectiefase en mededingingsfase), conform de Europese Richtlijn van 2014/24/EU, voor Nederland omgezet in de Aanbestedingswet 2012 zoals gewijzigd per 1 juli 2016 (AW), en moet resulteren in een overeenkomst met één leverancier. Zie voor meer informatie paragraaf 3.1 Kenmerken van de Mededingingsprocedure met onderhandeling. In deze Selectiefase wordt de geschiktheid van uw onderneming vastgesteld en beoordeeld. Maximaal drie (3) Gegadigden worden vervolgens uitgenodigd voor de tweede fase van de procedure, de mededingingsfase.
Interne Kennung: 2024-MER-T120971
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000