See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powierzenie realizacji modernizacji torowisk tramwajowych, sieci trakcyjnej oraz urządzeń towarzyszących w formule zleceń cząstkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac modernizacyjnych dotyczących infrastruktury tramwajowej na terenie Miasta Łodzi, realizowanych w formule zleceń cząstkowych, zgodnie z projektem umowy oraz katalogiem czynności, jednostek obmiarowych i cen jednostkowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie prac modernizacyjnych dotyczących infrastruktury tramwajowej na terenie Miasta Łodzi, realizowanych w formule zleceń cząstkowych, zgodnie z projektem umowy oraz katalogiem czynności, jednostek obmiarowych i cen jednostkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Interne Kennung: DOM-WZP-IV.271.89.2026