47962-2025 - Ergebnis
Niederlande – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – Q4-2024 Publicatie van gegunde opdrachten DAS - Dynamisch aankoopsysteem casco bedrijfsvoertuigen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelQ4-2024 Publicatie van gegunde opdrachten DAS - Dynamisch aankoopsysteem casco bedrijfsvoertuigen
BeschreibungPublicatie van gegunde opdracht Q4-2024 (oktober t/m december). Geen occasions extern buiten de DAS gegund na geen of geen geschikte aanbiedingen. Het doel van het dynamisch aankoopsysteem voor casco bedrijfsvoertuigen is om te voorzien in rechtmatige en doelmatige aanschaf van zowel nieuwe als gebruikte voertuigen, onderdelen en het laten uitvoeren van reparaties, het onderhoud en de levering van banden (ROB) aan deze voertuigen. Deze aanbesteding omvat de verwerving van bedrijfsvoertuigen in zoveel mogelijk merken en typen in alle RDC segmenten voor nieuwe bedrijfsvoertuigen en occasions.
Vorherige Bekanntmachung337400-2023
Interne KennungT24950 Dynamisch aankoopsysteem casco bedrijfsvoertuigen
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamisch Aankoopsysteem (DAS)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
LosLOT-0000