2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów do dezynfekcji endoskopów do myjni ETD mini Pracowni Endoskopii oraz wkładów do wstrzykiwacza Spectris Solaris EP, MR, Medrad Centargo oraz sterylnych złącz niskiego ciśnienia na potrzeby Zakładu Diagnostyki Obrazowej dla Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy Pomorskiej 251
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa preparatów do dezynfekcji endoskopów do myjni ETD mini Pracowni Endoskopii oraz wkładów do wstrzykiwacza Spectris Solaris EP, MR, Medrad Centargo oraz sterylnych złącz niskiego ciśnienia na potrzeby Zakładu Diagnostyki Obrazowej dla Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy Pomorskiej 25.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wkłady do strzykawki Medrd Centargo
Beschreibung: Wkłady do strzykawki Medrd Centargo- dokładny opis został zawarty z Załączniku nr. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością świadczenia dodatkowych usług wynikających z braku możliwości przewidzenia ilości i wartości koniecznych do realizacji przedmiotu umowy wynikającą m.in. z trwającej pandemii zakaźnej choroby COVID-19 wywoływanej przez koroanawirusa SARS-CoV-- powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. W przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie . Uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji - i zawarcia Aneksu. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% wartości brutto umowy. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Wkłady do strzykawki Spectris Solaris EP MR
Beschreibung: Wkłady do strzykawki Spectris Solaris EP MR dokładny opis został zawarty z Załączniku nr. 2
Los: LOT-0003
Titel: Dezynfekcja endoskopów
Beschreibung: Dezynfekcja endoskopów- dokładny opis został zawarty z Załączniku nr. 2
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel