479716-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens – Humanitaire opvang en begeleiding Oekraïners
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHumanitaire opvang en begeleiding Oekraïners
BeschreibungBekendmaking op TenderNed dat gemeente Noordoostpolder het voornemen heeft om een overeenkomst aan te gaan met betrekking tot een pilot humanitaire opvang en begeleiding voor Oekraïners geldend voor alle locaties van de gemeentelijke Oekraïne opvang. Bij deze aankondiging is een document gepubliceerd waarin nadere toelichting is opgenomen. Bekendmaking op TenderNed dat gemeente Noordoostpolder het voornemen heeft om een overeenkomst aan te gaan met betrekking tot een pilot humanitaire opvang en begeleiding voor Oekraïners geldend voor alle locaties van de gemeentelijke Oekraïne opvang. Bij deze aankondiging is een document gepubliceerd waarin nadere toelichting is opgenomen.
Interne Kennung20250616183731
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
LosLOT-0000
TitelPilot humanitaire opvang en begeleiding Oekraïners
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen