479728-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bau von Grundschulen – Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek – dílčí část DEMOLICE a PŘÍSTAVBA
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek – dílčí část DEMOLICE a PŘÍSTAVBA
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení dílčí části projektu pod názvem „Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek“ představující úplné odstranění objektu dvojtělocvičny a namísto odstraněného objektu provedení realizace objektu přístavby odborných učeben a tělocvičny. Objekt dvojtělocvičny postavený v roce 1978, v některé části dokumentace nazývaný také jako objekt č. 83, je součástí budovy Základní školy T. Šobra v Písku Šobrova 2070, 397 01 Písek v katastrálním území Písek (720755), pozemek p.č. st. 1033. Budova o základních rozměrech 24,6 x 25,5 m a celkové výšce 7.8 m má dvě nadzemní podlaží (v místě tělocvičny je prostor přes obě podlaží). Konstrukce budovy – ocelový skelet, betonové a zděné konstrukce. Některé konstrukce objektu jsou opláštěny tzv. „Boletickými panely“ obsahujících azbest.Objekt PŘÍSTAVBY je projektovou dokumentací plánován jako čtyřpodlažní stavba založena na pilotech. 1. NP představuje část, kde jsou umístěny odborné učebny a místnost družiny, sklady, kabinety, úklidová místnost, serverovna, strojovna, sociální zařízení, UPS, výtahová šachta, vstupní hala, vrátnice, spojovací chodby a schodiště. 2. NP představuje část, kde jsou umístěny odborné učebny, sklady, kabinety, sociální zařízení, technická místnost/strojovna, výtahová šachta, spojovací chodby a schodiště. 3. NP představuje část, kde je umístěna místnost komunitní tělocvičny, šatny, sociální zařízení a sprchy, nářaďovna, úklidová místnost, výtahová šachta a schodiště. 4. NP představuje část, kde je umístěna galerie tělocvičny, strojovna VZT/FVE, šatny, sociální zařízení a sprchy, provozní místnost, kabinet, úklidová místnost, nářaďovna, výtahová šachta a schodiště. Jako zdroj vytápění a ohřevu UV je plánováno tepelné čerpadlo (TČ) systém země-voda, kdy primární stranou TČ jsou geotermální vrty o hloubce 5x160 m. Bivalentním (záložním) zdrojem je CZT. Doplňkovým energetickým zdrojem je fotovoltaická elektrárna (FVE). Dodávka tepelného čerpadla a FVE není součástí tohoto zadávacího řízení. Objekt PŘÍSTAVBY je navržen jako „pasivní dům“
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení dílčí části projektu pod názvem „Stavební úpravy za účelem vybudování odborných učeben a komunitní tělocvičny u ZŠ T. Šobra Písek“ představující úplné odstranění objektu dvojtělocvičny a namísto odstraněného objektu provedení realizace objektu přístavby odborných učeben a tělocvičny. Objekt dvojtělocvičny postavený v roce 1978, v některé části dokumentace nazývaný také jako objekt č. 83, je součástí budovy Základní školy T. Šobra v Písku Šobrova 2070, 397 01 Písek v katastrálním území Písek (720755), pozemek p.č. st. 1033. Budova o základních rozměrech 24,6 x 25,5 m a celkové výšce 7.8 m má dvě nadzemní podlaží (v místě tělocvičny je prostor přes obě podlaží). Konstrukce budovy – ocelový skelet, betonové a zděné konstrukce. Některé konstrukce objektu jsou opláštěny tzv. „Boletickými panely“ obsahujících azbest.
Interne Kennung111