2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Salarisadministratie dienstverlening
Beschreibung: Stichting WIJ Groningen (hierna: WIJ Groningen) heeft het voornemen om later dit jaar de uitvoering van salarisadministratie aan te besteden middels een Europees openbare aanbestedingsprocedure. De wens is om een opdracht in de markt te zetten die optimaal aansluit bij de gebruikelijke werkwijzen, dienstverlening en ontwikkelingen binnen de markt voor salarisadministratie. Met deze marktconsultatie beoogt WIJ Groningen inzicht te verkrijgen in wat marktconform, uitvoerbaar en proportioneel is, zodat de uiteindelijke opdracht aansluit bij de mogelijkheden van de markt en voldoende concurrentie kan worden gewaarborgd. WIJ Groningen gaat uit van ongeveer 800 medewerkers (circa 9.600 salarisstroken en 800 jaaropgaven per jaar).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Stichting WIJ Groningen (hierna: WIJ Groningen) heeft het voornemen om later dit jaar de uitvoering van salarisadministratie aan te besteden middels een Europees openbare aanbestedingsprocedure. De wens is om een opdracht in de markt te zetten die optimaal aansluit bij de gebruikelijke werkwijzen, dienstverlening en ontwikkelingen binnen de markt voor salarisadministratie. Met deze marktconsultatie beoogt WIJ Groningen inzicht te verkrijgen in wat marktconform, uitvoerbaar en proportioneel is, zodat de uiteindelijke opdracht aansluit bij de mogelijkheden van de markt en voldoende concurrentie kan worden gewaarborgd.
Interne Kennung: 1