2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru privind achizitionarea de alimente in perioada 2026-2028
Beschreibung: Acord cadru privind achizitionarea de alimente in perioada 2026-2028,necesare pentru desfasurarea activitatii specifice ,conform caietului de sarcini. Cantitățile minime și maxime estimate pe întreaga durată a acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent, pentru fiecare lot, sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent fiecărui lot, parte integrantă a documentației de atribuire. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 3270/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CONSERVE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.1 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BACANIE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.2 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CONDIMENTE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.3 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LEGUME CONGELATE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.4 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LEGUME / FRUCTE PROASPETE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.5 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CARNE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.6 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: PANIFICATIE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.7 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: OUA
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.8 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: PRODUSE LACTATE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.9 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Cascaval usor sarat, min 1.5 %-max 2 % sare
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.10 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Suc natural ( fara grapefruit , mandarine si portocale),
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.11 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: DULCIURI DIETETICE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.12 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: PRODUSE VEGETALE
Beschreibung: Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordului-cadru, precum și cantitățile minime și maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru prezentul lot sunt prevăzute în Caietul de sarcini, la capitolul aferent Lotului nr.13 parte integrantă a documentației de atribuire.
Interne Kennung: 13
479783-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier3270/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCONSERVE
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleBACANIE
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleCONDIMENTE
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleLEGUME CONGELATE
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleLEGUME / FRUCTE PROASPETE
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleCARNE
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitlePANIFICATIE
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitleOUA
Internal identifier8
LotLOT-0009
TitlePRODUSE LACTATE
Internal identifier9
LotLOT-0010
Internal identifier10
LotLOT-0011
Internal identifier11
LotLOT-0012
TitleDULCIURI DIETETICE
Internal identifier12
LotLOT-0013
TitlePRODUSE VEGETALE
Internal identifier13