2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie skutków silnych wiatrów na terenie Nadleśnictwa Gościeradów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r., poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna uszkodzonego w następstwie silnych wiatrów na terenie Nadleśnictwa Gościeradów.
Interne Kennung: ZG.270.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna uszkodzonego w następstwie silnych wiatrów na terenie Nadleśnictwa Gościeradów. Zamówienie zostanie udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, polegającego na powtórzeniu podobnych usług w stosunku do zamówienia podstawowego, wykonawcy wybranemu w przetargu nieograniczonym tj: Konsorcjum firm: Zakład Usług Leśnych Centrolas, Józef Ziemiański, 36-051 Górno, ul. Leśna 16 i FUHP Ziemiański Łukasz, 36-051 Górno ul. Leśna 16.