2. Verfahren
Verfahren
Titel: SÚKL VZ04/2025 - Kancelářské a hygienické potřeby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na základě, které budou zadávány formou jednotlivých kupních smluv jednotlivé veřejné zakázky na dodávky kancelářských a hygienických potřeb zaměstnanců zadavatele, tj. Státního ústavu pro kontrolu léčiv, dle jeho aktuálních potřeb pro objekty uvedené v článku 2.4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001