479914-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – „Usługa utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej„ z podziałem na 5 zadań.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej„ z podziałem na 5 zadań.
BeschreibungZadanie 1 – sprzątanie targowisk wraz z koszeniem trawy i przycięciem żywopłotu oraz usługa inkaso (pobór opłat) przy ul. Tysiąclecia i Ludowej w Dąbrowie Górniczej. Zadanie 2 – utrzymanie czystości w przychodniach zdrowia administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej. Zadanie 3 – utrzymanie czystości w budynkach biurowych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej. Zadanie 4 – utrzymanie czystości w budynkach mieszkalnych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej Zadanie 5 – utrzymanie czystości (sprzątanie) terenów zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej
Interne KennungZP/ZN/MB/005/04/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 66133000 Bearbeitung und Clearing, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 – utrzymanie czystości w przychodniach zdrowia administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej.
BeschreibungZadanie nr 2 - utrzymanie czystości w budynkach przychodni zdrowia: Al. J. Piłsudskiego 92, Strzemieszycka 375, Wyszyńskiego 1 tj. bieżące utrzymywanie czystości, czyszczenie, mycie, zamiatanie, usuwanie pajęczyn, zamiatanie i mycie kabin wind i kabin dźwigowych, bieżące utrzymanie czystości, mycie, czyszczenie i dezynfekcja powierzchni oraz urządzeń toalet (sanitariatów) oraz inne obowiązki w zakresie zawartym w załączniku 3A do SWZ
Interne KennungCzęśćnr 2
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 – utrzymanie czystości (sprzątanie) terenów zewnętrznych administrowanych przez MZBM w Dąbrowie Górniczej
BeschreibungZadanie nr 5 - obsługa i utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych tj. opasek wokół budynków, balkonów (galerii) budynków Kasprzaka 56c i 56d, Łączna 7, parkingów, placów gospodarczych (wraz z opaskami i przynależnym terenem), wymiana worków na śmieci w koszach przy budynkach, zbieranie śmieci, okopywanie krawężników, zamiatanie. W okresie od wiosny do jesieni zamiatanie i sprzątanie śmieci z dróg dojazdowych (jezdni) oraz chodników. Pielęgnacja terenów zielonych tj.: koszenie, zgrabianie skoszonej trawy i liści i ich wywóz oraz przycinanie żywopłotów i innych roślin i in. obowiązki w zakresie zawartym w załączniku 3D do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen