479940-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Rozbudowa środowiska backupu o dodatkowe licencje wraz z przedłużeniem wsparcia producenta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa środowiska backupu o dodatkowe licencje wraz z przedłużeniem wsparcia producenta
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. sukcesywna rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego Oprogramowania o Dodatkowe licencje (kod produktu: 32510-M5557) • zwiększające wolumen zabezpieczonych danych na front endzie o pojemności 50 TB wraz z zapewnieniem wsparcia technicznego producenta dla tych licencji na okres od 17.11.2025 r. do 16.11.2028 r. , • zwiększające wolumen zabezpieczonych danych na front endzie o pojemności 50 TB wraz z zapewnieniem wsparcia technicznego producenta dla tych licencji na okres od 17.11.2026 r. do dnia 16.11.2028 r., • zwiększające wolumen zabezpieczonych danych na front endzie o pojemności 50 TB wraz z zapewnieniem wsparcia technicznego producenta dla tych licencji na okres od 17.11.2027 r. do dnia 16.11.2028 r., 2. zapewnienie przedłużenia wsparcia technicznego producenta dla aktualnie posiadanych przez Zamawiającego licencji Oprogramowania wraz z ich konwersją na obecnie obowiązujące licencje o kodzie: 32510-M5557
Interne KennungDZA-DZAZZP.2610 22.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung