479948-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Öffentlichkeitsarbeit – Communicatie- en participatieplan warmtetransitie gemeente Almelo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCommunicatie- en participatieplan warmtetransitie gemeente Almelo
BeschreibungDe Opdracht betreft het leveren van strategische, tactische en operationele communicatie- en participatieondersteuning ten behoeve van de warmtetransitie in de gemeente Almelo. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het (door)ontwikkelen van een communicatie- en participatieplan en het ondersteunen bij de uitvoering daarvan. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne KennungZ/26/270812
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: twee (2) keer één (1) optiejaar