479980-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – SAS - procedure Wonen Gericht op Zelfstandigheid ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSAS - procedure Wonen Gericht op Zelfstandigheid ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
BeschreibungDeze aanbesteding betreft het aanbesteden van de segmenten de onder die segmenten vallende producten: Beschermd wonen en Beschut wonen. 91600000
Interne KennungSDANOV20242
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van een SAS-procedure. Het contracteren van de Opdracht valt onder ‘sociale en andere specifieke diensten’, om die reden zijn uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3. van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De openbare procedure houdt in dat de kwalificatie en gunning in één fase plaatsvindt, zij het dat er binnen deze procedure wel sprake is van verschillende verrichtingen (toetsen op het niet van toepassing zijn van Uitsluitingsgronden, het voldoen aan de minimum Geschiktheidseisen en het beoordelen van de Inschrijvingen), daarbij rekening houdend met de afwijkende vereisten aan sociale en andere specifieke diensten ten opzichte van een niet onder dat regime vallende aanbesteding.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
LosLOT-0000
TitelWonen Gericht op Zelfstandigheid
BeschreibungHet bieden van een begeleide woonomgeving die gericht is op het ontwikkelen van zelfstandigheid en zelfregie bij cliënten, met als doel hen binnen 24 maanden in staat te stellen zelfstandig te wonen. Het doel van dit product is onder andere om een soepele overgang van jeugdwet naar Wmo te bewerkstelligen. Instroom vanuit Wmo is mogelijk.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
Optionen
Beschreibung der Optionenn.v.t.